30
Nis

Yeşil Sol Parti Adayı Hakan Öztürk: 1 Mayıs'ta meydanlarda işçi sınıfının gür sesini yükseltmeliyiz

Tüm işçi ve emekçileri 1 Mayıs’ta Maltepe’ye çağıran Yeşil Sol Parti Adayı Hakan Öztürk “Meydanları doldurmalıyız. İşçi sınıfının gür sesini yükseltmeliyiz. Bu sefer 1 Mayıs çok önemli. Çok despot, çok baskıcı bir iktidarla karşı karşıyayız. Onu göndermeliyiz ve işçi sınıfının aydınlık günlerine doğru adım adım yürümeliyiz.” dedi.

Yeşil Sol Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı ve EHP Genel Başkanı Hakan Öztürk, Siverek Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Görüşmede Yeşil Sol Parti’nin seçim çalışmalarının geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına ilişkin görüş alışverişi yapıldı.

Öztürk ardından Yeşil Sol Parti’nin Kadıköy'da gerçekleştirdiği kitlesel bildiri dağıtımına katıldı.

“İŞÇİ SINIFININ AYDINLIK GÜNLERİNE DOĞRU ADIM ADIM YÜRÜMELİYİZ”

Sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Türkiye’nin tüm işçi ve emekçilerini 1 Mayıs’ta Maltepe’ye çağıran Öztürk “1 Mayıs’ta Maltepe Meydanı’nda olmamız gerekiyor. Meydanları doldurmalıyız. İşçi sınıfının gür sesini yükseltmeliyiz. Bu sene, 1 Mayıs çok önemli. Çok despot, çok baskıcı bir iktidarla karşı karşıyayız. Onu göndermeliyiz ve işçi sınıfının aydınlık günlerine doğru adım adım yürümeliyiz. Çok kritik günlerden geçiyoruz ve o nedenle hepinizi Maltepe Meydanı’na bekliyorum” dedi.